Укр
Рус







Код товару: DW_2740042
Цифровий мультиметр PM8232
PM8232 цифровий мультиметр виробництва компанії PROTESTER, дуже компактний, призначений для вимірювання напруги AC до 600 В/DC до 600 В, струму AC/DC до 200 мА, опору до 20 МОм.
Живлення мультиметра здійснюється за допомогою 2 батарей 1,5 В типорозміру ААА, що є більш бажаним, позаяк ці батареї недорожні та дуже поширені.
На задній панелі мультиметра вбудований ліхтарик на основі надяскравого світлодіода — корисна функція в разі польового використання приладу.
| Тип: | Мультиметри |
| Діапазон напруги | 200 мВ, 2 В, 20 В, 200 В, 600 В |
| Діапазон напруги АС: | 2 В, 20 В, 200 В, 600B |
| Сила струму | 200 мкА, 2000 мкА, 20 мА, 200 мА |
| Сила струму АС: | 200 мкА, 2000 мкА, 20 мА, 200 мА |
| Опір: | 200 Ом, 2 кОм, 20 кОм, 200 кОм, 2 МОм, 20 МОм |
| Дисплей: | 3.5" LCD Display |
| Тип живлення: | 2х1.5 В (тип ААА) |
| Розмір: | 130x62x27 мм |
| Вага: | 0.15 кг |
Мультиметр PM8232 1 шт.
Набір щупів 1 комплект.
Термопара К-типу 1 шт.
Елемент живлення ААА 1,5В 2 шт.
Інструкція користувача 1 шт.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 580 ₴
-20%1 264 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00