Укр
Рус






Код товару: DW_2740044
PROTESTER PM18C — це портативний багатофункціональний цифровий мультиметр із функцією вимірювання середньоквадратичного значення True RMS, має великий РК-дисплей із задньою підсвіткою для зручності зчитування показання і ліхтарем. Має функцію захисту від перевантаження й індикацію розрядженої батареї.
PROTESTER PM18C — це один із найкращих професійних багатофункціональних вимірювальних приладів для виробництва, освіти та хобі. Прилад призначений для вимірювання напруги AC до 750 В/DC до 1000 В, струму AC/DC до 20 А, опору до 60 МОм, ємності до 100 мФ, частоти до 10 МГц, температури до 1000 °C, а також виконання безконтактного визначення високої напруги — над дисплеєм розміщений 6-сегментний світлодіодний індикатор напруги.
Живлення мультиметра здійснюється за допомогою 4 батарей 1,5 В типорозміру АА, що є більш бажаним, позаяк ці батареї недорожні та дуже поширені. Для економії заряду батарей реалізована функція автоматичного вимкнення живлення після 15 хвилин бездіяльності.
На задній панелі мультиметра вбудований ліхтарик на основі яскравого світлодіода. Мультиметр постачається в щільному гумовому захисному чохлі. На задній частині є зручна підставка.
| Постійна напруга: | 600 мВ, 6 В, 60 В, 600 В, 1000 В |
| Змінна напруга: | 6 В, 60 В, 600 В, 750 B |
| Постійний струм: | 60 мкА, 60 мА, 600 мА, 20 А |
| Змінний струм: | 60 мА, 600 мА, 10 А |
| Опір: | 600 Ом, 6 кОм, 60 кОм, 600 кОм, 6 МОм, 60 МОм |
| Місткість: | 6 нФ, 60 нФ, 600 нФ, 6 мкФ, 60 мкФ, 600 мкФ, 6 мФ, 100 мФ |
| Частота: | 9,999 Гц, 99,99 Гц, 999,9 Гц, 9,999 кГц, 99,99 кГц, 999,9 кГц, 9,999 МГц |
| Додаткові виміри: | JavaScript, Тест діодів, Провідність, Тест транзисторів, NCV |
| Призначення: | Вимірювання напруги |
| Матеріал: | Пластик |
| Розміри: | 190x89x50 мм |
| Вага: | 0.4 кг |
Мультиметр PM18C 1 шт.
Набір щупів 1 комплект
Термопара К-типу 1 шт.
Елемент живлення АА 1,5 В 4 шт.
Інструкція користувача 1 шт.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 480 ₴
-20%1 984 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00