Укр
Рус

Код товару: AR_3016543
Управління - сенсорне, тип нагрівального елементу - електричний тен, потужність - 1750 Вт, об`єм - 4.7 л
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1750 Вт |
| Об`єм | 4.7 л |
| Дисплей | є |
| Регулятор температури | так |
| Таймер | так |
| Колір | білий, білий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення | так |
| Автоменю | так |
| Вага | 4.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 28.5 х 26.5 см |
| Особливості | жарка у фритюрі, запікання овочів і м'яса, розморожування / розігрів, сушка, регулювання температури, встановлення часу приготування, випікання |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 345 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00