Укр
Рус

Код товару: AR_3016279
Велика керамічна чаша
Мультиварка Ardesto MC-X45CH створена за класичним зразком, в якому використовують чашу об'ємом 4 л. Вона має керамічне покриття, яке надає їй антипригарні властивості. Коли відбувається нагрів, кераміка якісно розподіляє тепло по всій поверхні ємності, тому їжа всередині не прилипає. Очищення такої чаші набагато простіше, ніж звичайної.
Вибір програм готування
У вашому розпорядженні досить великий вибір програм, що включає в себе найбільш затребувані рецепти. Всього в арсеналі можливостей мультиварки 43 режими. Проста панель управління допоможе запрограмувати техніку на найнеобхідніші завдання всього лише кілька разів клацнувши. Дисплей зі світлодіодними позначеннями надасть повну інформацію по всім активним параметрами.
Таймер відстрочки старту
Один з варіантів раціонального використання мультиварки з економією власного часу - застосування програми відкладеного старту. Ви вибираєте налаштування заздалегідь, закладаєте необхідні інгредієнти або готову їжу, а техніка включається в строго зазначений час без вашого втручання.
Автоматичне підігрівання
Коли їжа вже готова і цикл функціонування підійшов до кінця, включається програма автоматичного її підігріву. Так страва буде гарячою ще деякий час, що істотно спрощує його подачу.
Модуль готування на пару
Паровий модуль додається в загальному наборі, завдяки чому ви зможете приготувати їжу зручним і здоровими способом. Безліч рецептів парових (і не тільки) страв ви знайдете в книзі, яка йде в подарунок до мультиварці.
Робота за своїм рецептом
Програма створення власного рецепту хороша тим, що вона не обмежує вас якимись рамками, а дає можливість вибрати ті параметри, яких немає ні в одному перевстановленому режимі.
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 860 Вт |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Тип внутрішнього покриття | керамічне |
| Дисплей | так |
| Функції | пароварка, відстрочка старту (таймер), інтелектуальне меню |
| Кількість програм | 43 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | жарка, розігрів, каша, суп, випічка, йогурт, швидке приготування, рис, паста, томління, плов, дитяче харчування, бобові, борщ, варення, холодець, риба, м'ясо, піцца, овочі, гречка, юшка, голубці, молоко, пельмені, тушкування, варіння на пару |
| Колір | мідний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Габарити | 260 х 300 х 280 мм |
| Матеріал корпусу | пластик, нержавіюча сталь |
| Особливості | автопідігрів |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 184 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00