Укр
Рус

Код товару: AR_3016276
Мультиварка-скороварка «все-в-одному» пропонує різні варіанти приготування страв, щоб урізноманітнити вашу кухню. Готуйте під тиском, на повільному вогні, підрум'янюйте/смажте, пасеруйте, варіть, тушкуйте та готуйте на пару - і все це в одному приладі, який може замінити різні кухонні прилади. Вона займає менше місця на вашій кухні та дозволяє готувати будь-які страви, зберігаючи їхні корисні властивості.
Безпечне приготування їжіДля додаткової безпеки пристрій оснащений багаторівневою системою захисту від можливого перегріву або занадто високого тиску. Випускний клапан захистить вас від ошпарювання та убезпечить, а запобіжник не дозволить розпочати роботу, доки кришка не буде щільно закрита.
Готова до подачі, коли ви захочетеФункція відкладеного старту дозволяє гнучко планувати трапезу та готувати страви до заданого часу. Ви можете попередньо налаштувати мультиварку-скороварку на 24 години. Таким чином, щоб заощадити час вранці, ви можете налаштувати прилад таким чином, щоб сніданок був готовий, коли ви прокинетеся.
Незмінно смачна їжаЦя програмована мультиварка має цифровий РК-дисплей з контролем часу і температури та 15 попередньо встановлених функцій, завдяки чому ви можете готувати різноманітні страви одним простим дотиком. Ви завжди будете насолоджуватися смачно приготованими стравами.
Приготування без зайвих зусильВелика панель управління зі світлодіодним дисплеєм і 15 попередньо встановлених налаштувань меню приготування, починаючи від приготування під тиском, мультиварки, приготування на пару, повільного приготування, рису, мультизернових, супу, м'яса/тушкованого м'яса, птиці, риби, квасолі та чилі, югурту, каш тощо, допоможуть вам готувати з нульовими витратами зусиль. Вона також легко миється. До того ж вона має функцію підтримання тепла, яка вмикається після приготування, щоб їжа була готова до подачі на стіл, а 24-годинний таймер відкладеного старту призначений для гнучкого планування трапези.
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Тип внутрішнього покриття | тефлонове |
| Дисплей | так |
| Функції | пароварка, підтримання температури, відстрочка старту (таймер), тушкування |
| Кількість програм | 15 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | жарка, каша, суп, випічка, йогурт, рис, бобові, птиця, тушкування, варіння на пару |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 330 х 320 х 310 мм |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Особливості | звуковий сигнал, підтримання тепла, відкладений старт, антипригарне покриття чаші, налаштування часу, автовідключення, знімна кришка, приготування під тиском (скороварка), швидке приготування |
| Ручні налаштування | час |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 593 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00