Укр
Рус

Код товару: AR_3016264
З мультиваркою Moulinex Simply Cook Plus MK622132 ви можете так просто приготувати багато страв! Мультиварка Moulinex Simply Cook Plus допоможе приготувати все, що вам потрібно, від поживних сніданків до здорових основних страв. Смачні супи, ситні тушковані страви, корисні страви на парі, вишукані десерти та навіть хрусткий хліб!
Універсальність
12 програм приготування, щоб приготувати все: від смачної й корисної каші для сніданку до легких супів і рагу, а також корисних і смачних страв на парі й багато чого іншого! Підходить для приготування ваших повсякденних страв: приготування на парі, підсмажування, випічка, печеня (соте), каша, суп, тушковане м'ясо/повільне приготування, рис/крупи, йогурт/тісто, «Підігрів» і ручний режим!
Різноманітність варіантів приготування
Візьміть усе під свій контроль завдяки ручному режиму (5 хв — 9 год, 40-160 °C) для різноманітності приготування. Готуйте все, що вам подобається, й так, як вам подобається.
Зручність
Готуйте їжу, коли захочете, завдяки функції відкладеного старту й автоматичної підтримки тепла в певних меню (можливість попереднього скасування), щоб ваша їжа була гарячою, коли ви будете готові до її вживання!
Простота у використанні
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс зі світлодіодними індикаторами, індикацією часу та температури. Легке встановлення, легке приготування!
Аксесуари
Всі аксесуари можна мити в посудомийній машині. До них входять: ложка для супу для отримання великих інгредієнтів, лопатка для перемішування продуктів, кошик для пари для здорової альтернативи приготування, мірний стакан із зазначенням мл для вимірювання рідини та/або рису для отримання оптимального повітряного результату.
Легко мити
Знімна внутрішня кришка та паровий клапан, які можна мити в посудомийній машині, роблять очищення легким і зручним.
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 750 Вт |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Дисплей | так |
| Функції | пароварка |
| Кількість програм | 12 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | каша, суп, випічка, йогурт, рис, тушкування, варіння на пару, жарка, розігрів |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити | 438 х 336 х 258 мм |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Мова меню | українська |
| Особливості | знімний паровий клапан, вибір температури приготування, мірний стакан |
| Ручні налаштування | час, температура |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 619 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00