Укр
Рус

Код товару: AR_3016283
Мультиварка Redmond RMC-M05B призначена для того, щоб ви могли реалізувати свій кулінарний талант у повному обсязі. Її функціонал відповідає найвищим запитам, дизайн підкреслить інтер'єр будь-якої кухні, а інтуїтивне керування зрозуміле навіть недосвідченим користувачам. Мультиварка Redmond RMC-M05B не вимагає постійної присутності на кухні та незамінна для динамічних та сучасних людей, яким важлива кожна хвилина. Вона дозволить відмовитися від іншої громіздкої кухонної техніки: плити, духовки, пароварки, йогуртниці, хлібопічки тощо. В комплект входить чаша з антипригарним покриттям, контейнер для приготування на пару, плоска ложка, черпак та мірна склянка.
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 500 Вт |
| Об'єм чаші | 3 л |
| Тип внутрішнього покриття | тефлонове |
| Дисплей | так |
| Функції | пароварка, відстрочка старту (таймер), тушкування |
| Кількість програм | 20 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | каша, суп, борщ, гречка, тушкування, жарка |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Габарити | 320 х 300 х 300 мм |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Особливості | функція підтримки температури, розігрів |
| Ручні налаштування | час, температура |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 856 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00