Мийка кухонна ZERIX Z5745-06-180E satin (ZX1590) - фото 1
Мийка кухонна ZERIX Z5745-06-180E satin (ZX1590) - фото 2
Мийка кухонна ZERIX Z5745-06-180E satin (ZX1590)
Код товару: SB_2427468
Про товар
Кухонна мийка ZERIX Z5745-06-180E (satin) (ZX1590) виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 0,6 мм, завдяки цьому раковина прослужить багато років. Має гідний розмір 570 х 450 мм, при цьому добротну, глибоку чашу 180 мм. Відмінна якість і дизайн врізного миття дозволять створити затишок і комфорт на вашій кухні! Монтується врізним способом в отвір в стільниці. Мийка ZERIX виконана з основної круглої чашею з переливом та отвором під змішувач. Комплектація: сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
Бренд
Zerix
Країна-виробник
Китай
Форма
Овальні
Тип установки
Врізна
Кількість чаш
Одна основна
Ширина мийки
57 см
Глибина мийки
45 см
Висота мийки
18 см
Товщина сталі
0.6 мм