Укр
Рус

Код товару: AR_3017574
✔ Викрутки виготовлені з нержавіючої сталі, тому інструменти мають тривалий термін служби, оскільки вони не схильні до іржі і не схильні до перепадів температур
✔ Міцний литий футляр для перенесення та зручності зберігання
✔ Всі інструменти мають пластикові ручки — легкий, але міцний матеріал.
✔ Форма інструментів розроблена таким чином, щоб забезпечити зручну та надійну фіксацію в руці
✔ Компактний та легкий, тому його можна легко транспортувати
| Тип викрутки | стандартна, тримач біт/насадок |
| Призначення | домашній (універсальний) |
| Кількість інструментів | 65 шт |
| Комплектація набору | рівень, рулетка, ніж, викрутки, торцеві головки, біти, шестигранні/зіркоподібні ключі, молоток, тримач для біт, тріскачка, пасатижі, гострогубці |
| Тип шліца | плоский (SL), хрестоподібний (Phillips / PH), квадрат 1/4" |
| Тип молотка | столярний молоток (з роздвоєним задком) |
| Кількість викруток | 2 шт |
| Тип шліца біт | плоский (SL), хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), шестигранний (Hex,H), зірочка (Torx) |
| Профіль Г-образних ключів | шестигранний (Hex) |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | окремі, двосторонній |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина рулетки | 5 м |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість Torx/Hex ключів в наборі | 16 шт |
| Кількість біт в наборі | 30 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 8 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал рукояті | гума |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри викруток/біт | PH2 x 100 мм, SL6.5 х 100 мм |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Руків'я викруток | стандартні |
| Сумісність | ручний тримач для біт, шуруповерт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | трещіточна рукоятка |
| Тип допоміжного інструменту | рулетка, ніж будівельний, рівень |
| Тип рукояті | звичайна |
| Тип шарнірно-губцевого інструменту | пасатижі, гострогубці |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 267 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00