Укр
Рус

Код товару: AR_3017520
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 22 шт
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 22 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/2" |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 45 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 17 шт |
| Комплект зібраний в | бокс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/2" |
| Розміри воротків | 1/2": кардан 65 мм |
| Розміри подовжувачів | 1/2": 125, 250мм |
| Розміри торцевих головок | 13, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 18, 27, 32, свічкова 16, свічкова 21, 30, 10, 11 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 711 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00