Укр
Рус

Код товару: AR_3017522
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 14 шт
| Кількість інструментів | 14 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, інструменти для роботи з торцевими головками |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | стандартна (коротка), з тріскачкою, з подовжувачем |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Додатково | хромоване покриття, з тримачем головок |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 72 шт |
| Кількість предметів | 14 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 12 шт |
| Комплект зібраний в | блістер |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | загальне (для робіт з усіма видами кріплення), автомобільний |
| Робочий профіль головки | шестигранник |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розмір приєднувального квадрата/шестигранника | 1/4" |
| Розмір торцевих головок, мм | 5.5, 6, 7, 4, 10, 9, 14, 8, 11, 12, 13, 5 |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм |
| Розміри торцевих головок | 6, 7, 8, 10, 11, 13, 5, 9, 12, 14, 4.5, 5.5 |
| Розмірність | метрична |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | трещіточна рукоятка, подовжувач |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
754 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00