Укр
Рус

Код товару: AR_3017524
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 46
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 46 |
| Комплектація набору | торцеві головки, інструменти для роботи з торцевими головками, шестигранні/зіркоподібні ключі |
| Профіль Г-образних ключів | шестигранний (Hex) |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | окремі |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість Torx/Hex ключів в наборі | 4 шт |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 72 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 34 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри ключів | 1.5 мм, 2.5 мм, 2 мм, 1.27 мм |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм/100мм/150мм |
| Розміри торцевих головок | H3, H4, H5, H6, PZ3, SL6.5, PH3, T40, H2.5, 6, 7, H2, 8, 10, 11, 13, 4, 5, 9, 12, 14, 4.5, 5.5, T10, T15, T20, T25, T30, SL4, SL5.5, PZ1, PZ2, PH1, PH2 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | трещіточна рукоятка, подовжувач, Т-подібний вороток, вороток-викрутка, адаптер |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 646 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00