Укр
Рус

Код товару: AR_3017550
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 12 шт
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 12 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, тріскачка, подовжувач |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/2" |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 72 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 10 шт |
| Комплект зібраний в | відкритий лоток |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/2" |
| Розміри подовжувачів | 1/2": 125мм |
| Розміри торцевих головок | 1/2" х 3/8", 1/2" х 7/16", 1/2" х 1/2", 1/2" х 9/16", 1/2" х 5/8", 1/2" х 11/16", 1/2" х 3/4", 1/2" х 13/16", 1/2" х 7/8", 1/2" х 15/16" |
| Розмірність торцевих головок | дюймова |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | трещіточна рукоятка, подовжувач |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 529 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00