Укр
Рус

Код товару: AR_3017473
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 18 шт
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 18 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, тріскачка, воротком з шарніром, подовжувач |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина торцевих головок | подовжена |
| Кількість торцевих головок в наборі | 10 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/2" |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм, 1/4": 150мм |
| Розміри торцевих головок | 1/2" x подовжена 3/16", 1/2" x подовжена 7/32", 1/2" x подовжена 1/4", 1/2" x подовжена 9/32", 1/2" x подовжена 5/16", 1/2" x подовжена 11/32", 1/2" x подовжена 3/8", 1/2" x подовжена 7/16", 1/2" x подовжена 1/2", 1/2" x подовжена 9/16" |
| Розмірність торцевих головок | дюймова |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач, рукоять з шарніром |
| Форма робочого профілю торцевих головок | дванадцятигранник |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 562 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00