Укр
Рус

Код товару: AR_3017564
Призначення - домашній (універсальний), кількість інструментів - 30 шт
| Призначення | домашній (універсальний) |
| Кількість інструментів | 30 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, біти, тріскачка |
| Тип шліца біт | плоский (SL), хрестоподібний (PH), шестигранний (Hex,H), зірочка (Torx) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина змінних біт | 25 мм |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість біт в наборі | 21 шт |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 60 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 7 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри біт | PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, SL4, T10, T15, T20, T25, T30, H3, H4, H5, H6, T40, SL6.5, T27, SL5.5 |
| Розміри торцевих головок | 5.5, 6, 7, 8, 4, 5, 4.5 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Сумісність | шуруповерт, ручний тримач для біт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | трещіточна рукоятка |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 336 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00