Укр
Рус

Код товару: AR_3017573
Набір інструменту Toptul виготовлений із високоякісних матеріалів, що можуть витримувати великі навантаження, що забезпечує надійність і довговічність.
Може стати незамінним помічником як у побуті, так і в умовах виробництва. Він завжди має бути під рукою!
Вороток із шарніром ½ дюйма 380 мм. Інструмент належить до класу професійного та має сертифікат відповідності, а також міжнародний сертифікат DIN EN ISO 9001:2000.
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 18 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, тріскачка, подовжувач, кардан шарнірний |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/2" |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 36 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 14 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | метал |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/2" |
| Розміри воротків | 1/2": кардан |
| Розміри подовжувачів | 1/2": 125мм, 1/2": 250мм |
| Розміри торцевих головок | 8, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 18, 21, 27 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 944 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00