Укр
Рус

Код товару: AR_3017553
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 56 |
| Комплектація набору | торцеві головки, тріскачка, подовжувач, вороток, тримач для наконечників 1/4", кардан шарнірний, наконечник |
| Країна виробник | Польща |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина торцевих головок | стандартна, подовжена |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 72 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 26 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри воротків | 1/4": кардан, 1/4": трещіточний 155 мм, 1/4": Т-подібний 152 мм |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 150мм, 1/4": гнучкий 150 мм, 1/4": 75 мм |
| Розміри торцевих головок | H8, 1/4" x 4, 1/4" x 5, 1/4" x 6, 1/4" x 7, 1/4" x 8, 1/4" x 9, 1/4" x 10, 1/4" x 11, 1/4" x 12, 1/4" x 13, 1/4" x 4.5, T10, 1/4" x 5.5, T15, 1/4" x подовжена 6, T20, 1/4" x подовжена 7, T25, 1/4" x подовжена 8, T30, 1/4" x подовжена 9, SL4, 1/4" x подовжена 10, SL5.5, 1/4" x подовжена 11, PZ1, 1/4" x подовжена 12, PZ2, 1/4" x подовжена 13, PH1, 1/4" x Е4, PH2, 1/4" x Е5, H3, 1/4" x Е6, H4, 1/4" x Е7, H5, 1/4" x Е8, H6, PZ3, SL3, T8, 1/4" x Е10, SL6.5, PH3, T40, H7 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | Т-подібний вороток, адаптер, тримач для біт, кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник, Е-профіль, вставки SL, вставки PH, вставки PZ, вставки Hex, вставки T |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 753 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00