Укр
Рус

Код товару: AR_3017554
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 111 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, інструменти для роботи з торцевими головками, гайкові ключі, біти, шестигранні/зіркоподібні ключі, тримач для біт, тріскачка, подовжувач, вороток, кардан шарнірний, головки для свічок запалювання |
| Тип шліца біт | плоский (SL), хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), шестигранний (Hex,H), зірочка (Torx) |
| Профіль Г-образних ключів | шестигранний (Hex) |
| Країна виробник | Польща |
| Вид | окремі |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/2", 1/4", 3/8" |
| Довжина змінних біт | 30 мм |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість Torx/Hex ключів в наборі | 3 шт |
| Кількість біт в наборі | 15 шт |
| Кількість гайкових ключів в наборі | 12 шт |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 72 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 42 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4", 3/8", 1/2" |
| Розміри біт | SL6.5, T27, H5.5, T35, H6.5, SL8, PH2, PH3, PZ2, PZ3, SL6, T30, H6, T40, T45 |
| Розміри воротків | 1/2": кардан, 1/4": кардан, 3/8": кардан |
| Розміри гайкових ключів | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 9, 16, 18 |
| Розміри ключів | 1.5 мм, 2.5 мм, 2 мм |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм, 3/8": 150мм, 1/4": 150мм, 1/2": 127мм, 3/8": 75мм, 1/2": 254мм |
| Розміри торцевих головок | 1/4" x 9, T15, 1/4" x 10, T20, 1/4" x 11, T25, 1/4" x 12, SL4, 1/4" x 13, SL5.5, 1/2" x 14, PZ1, 1/2" x 15, PZ2, 1/2" x 16, H3, 1/2" x 17, H4, 1/2" x 18, H5, 1/2" x 19, H6, 1/2" x 21, T8, 1/2" x 22, TT10, TT15, 1/2" x 24, TT20, 1/2" x 27, 3/8" x 9, SL6.5, 1/4" x 4.5, TT25, 1/4" x 5.5, 3/8" x 10, 1/2" x 30, 3/8" x 11, 1/2" x 32, 3/8" x 12, 1/2" x 20, 3/8" x 13, 1/2" x 23, 3/8" x 14, 1/4" x 3.5, 3/8" x 15, TT40, 3/8" x 16, 3/8" x 17, 3/8" x 18, 3/8" x 19, 1/4" x 4, 1/4" x 5, свічкова 16, 1/4" x 6, 1/4" x 7, свічкова 21, 1/4" x 8, T10 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Сумісність | шуруповерт, ручний тримач для біт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | тримач для біт, кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач, адаптер, вороток |
| Тип гайкових ключів | комбінований |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник, вставки SL, вставки PZ, вставки Hex, вставки T, вставки TR |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 222 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00