Укр
Рус

Код товару: AR_3017710
кількість предметів в наборі - 39, Тип хвостовика - шестигранний, упаковка - пластиковий кейс
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Комплектація набору | свердла по металу, свердла по бетону, набір біт, свердла для цегляної кладки, магнітний тримач |
| Тип шліца біт | хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), зірочка (Torx) |
| Країна виробник | США |
| Діаметр свердел по бетону | 10 мм, 5.5 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм |
| Діаметр свердел по металу | 5 мм, 6 мм, 4 мм, 3 мм, 2 мм, 4.5 мм, 3.5 мм |
| Довжина змінних біт | 25 мм |
| Додаткові характеристики | тримач для біт |
| Кількість предметів в наборі | 39 |
| Розміри біт | PH1, PH2, PZ1, PZ2, PZ3, T10, T15, T20, T25, T30 |
| Упаковка | пластиковий кейс |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 782 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00