Укр
Рус






Код товару: AR_2996866
Накопичувач SSD 2.5 "ADATA SU630
Час переходити на твердотільні накопичувачі. Зібравшись замінити жорсткий диск на твердотільний накопичувач, не шукайте кращого, ніж SU630 від ADATA. В основі твердотільного накопичувача - неймовірно ефективна і продуктивна флеш-пам'ять 3D QLC NAND. Крім того, він оснащений чудовими технологіями LDPC ECC.
Твердотільний накопичувач 3D QLC - це висока продуктивність без зайвих фінансових витрат. Завдяки флеш-пам'яті QLC 3D NAND і привабливому ціновій пропозиції, SU630 - оптимальне покращене рішення для тих користувачів, які планують замість жорсткого диска використовувати твердотільний накопичувач як для зберігання даних, так і в якості завантажувального диска.
Посилення продуктивності за рахунок динамічного кешування типу SLC. Функція динамічного кешування типу SLC забезпечує роботу флеш-пам'яті NAND в режимі SLC (однорівневих осередків) і покращує продуктивність. Тому швидкість читання / запису SU630 досягає 520/450 МБ / с, а завантаження, передача і скачування файлів проводиться ефективніше і швидше.
Покращення збереженості даних. З підтримкою технології LDPC (код корекції з низькою щільністю перевірок на парність) накопичувач SU630 здатний виявляти і усувати помилки, забезпечуючи цілісність даних і тим самим збільшуючи термін служби.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 400 |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | Ultimate SU630 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 947 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00