Укр
Рус




Код товару: AR_2996827
Накопичувач Apacer AS350X у компактному формфакторі 2.5" виготовлений на базі пам'яті 3D TLC, має оптимізовану конструкцію та підтримує новітні технології. Стане швидким способом модернізації системи для прискорення роботи комп'ютера, адже демонструє високу швидкість передачі та запису даних.
Підтримує інтерфейс SATA III, гарантуватиме збільшену швидкість роботи, запису та передачі даних.560 МБ/с та 540 МБ/с відповідно. Крім того, SSD є більш стійким до вібрацій і ударів, адже не має механічних рухомих частин.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 835 |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 978 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00