Укр
Рус




Код товара: AR_2996827
Накопичувач Apacer AS350X у компактному формфакторі 2.5" виготовлений на базі пам'яті 3D TLC, має оптимізовану конструкцію та підтримує новітні технології. Стане швидким способом модернізації системи для прискорення роботи комп'ютера, адже демонструє високу швидкість передачі та запису даних.
Підтримує інтерфейс SATA III, гарантуватиме збільшену швидкість роботи, запису та передачі даних.560 МБ/с та 540 МБ/с відповідно. Крім того, SSD є більш стійким до вібрацій і ударів, адже не має механічних рухомих частин.
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 1 TB |
| Тип флеш-памяти | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Скорость чтения | 560 Mb/s |
| Скорость записи | 540 Mb/s |
| Толщина | 7 мм |
| Страна производитель | Тайвань |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| TBW | 835 |
| Габариты | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Наработка на отказ | 1.5 млн.часов |
| Гарантия | 3 года |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
5 978 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00