Укр
Рус




Код товару: AR_3003138
Забудьте про жорсткий диск і перенесіть дані на SSD CX400 Gen.2, підвищивши тим самим продуктивність у 10 разів. Крім більш високої швидкості реакції, накопичувач забезпечує більш надійний захист ваших даних. Завдяки тому, що в моделі CX400 gen.2 немає жодної рухомої деталі, вона набагато більш стійка до тряски і ударів, ніж жорсткий диск.
Модель GOODRAM CX400 gen.2 створена на базі флеш-пам'яті, виконаної за технологією 3D TLC. Це забезпечує дуже високу стабільність роботи накопичувача CX400 gen.2 та збільшення довговічності диска під час запису порівняно з традиційними двовимірними накопичувачами попереднього покоління.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Польща |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 720 |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 871 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00