Укр
Рус





Код товару: AR_3002209
Patriot P220 оснащений найновішим контролером SATA III та зворотною сумісністю SATA II. Завдяки продуктивності нового покоління та форм-фактору SATA 2.5 дюйми твердотільний накопичувач дійсно створений для зручного зберігання всього, що вам потрібно, в одному місці.
P220 пропонує високу продуктивність і більший обсяг пам'яті, ніж будь-коли. Завдяки швидкості читання та запису SEQ, а також швидкості довільного запису до 50 000 операцій введення-виводу за секунду P220 може запропонувати високу продуктивність для будь-якого робочого простору при відмінному співвідношенні ціни та якості.
Модель P220 оснащена найкращими у своєму класі компонентами та проходить суворі випробування в ході виробництва. P220 – ідеальне рішення для зберігання даних для будь-якого робочого місця та користувача, якому потрібна правильна швидкість та ємність для майбутнього дня.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 480 |
| Вага | 46 г |
| Габарити | 100.5 x 69.9 x 7 мм |
| Колір | чорний |
| Серія | P220 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 149 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00