Укр
Рус


Код товару: AR_2996619
Характеристики
Acer SA100 являє собою оптимальне поєднання чудової якості та функціональності. Технологія внутрішнього автоматичного копіювання, дозволяє виробляти автоматичну операцію копіювання з кеш-блоків SLC в TLC всередині NAND, без використання контролера або DDR, який може стимулювати більш високу ефективність за рахунок зниження навантаження з контролера і пам'яті DRAM.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 50 г |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Колір | білий |
| Серія | SA100 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 762 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00