Укр
Рус

Код товару: AR_3003053
3.84 TB, 3D TLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 530 Mb/s, Швидкість запису - 500 Mb/s, 100.35 х 70.1 х 7.1 мм, 58 г, чорний
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 3.84 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 58 г |
| Габарити | 100.35 х 70.1 х 7.1 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
110 121 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00