Укр
Рус



Код товару: AR_3003067
На відміну від стандартних, твердотільні накопичувачі WD Red SA500 спеціально розроблені та протестовані для цілодобового використання. Ця довговічність разом з ефективним кешуванням великих файлів робить ці диски ідеальними для баз даних OLTP, багатокористувацьких середовищ, рендерінгу фотографій, редагування відео 4K і 8K та інших додатків.
Швидкий доступ до великих файлів
Сховище SSD оптимізовано для кешування в системах NAS для швидкого доступу до найбільш часто використовуваного контенту.
Чудова витривалість WD Red SA500 дає змогу впоратися з великими навантаженнями читання і запису, необхідними NAS, забезпечуючи вам необхідну надійність 24/7.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 37.4 г |
| Габарити | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | SA500 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
46 462 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00