Укр
Рус



Код товару: AR_3003029
1 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 6000 Mb/s, Швидкість запису - 4000 Mb/s, 22 x 30 x 2.3 мм, 2.8 г
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2230 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 6000 Mb/s |
| Швидкість запису | 4000 Mb/s |
| Товщина | 2.3 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 320 |
| Вага | 2.8 г |
| Габарити | 22 x 30 x 2.3 мм |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 294 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00