Укр
Рус











Код товару: AR_3002968
Samsung 990 Pro 2280 – твердотільний накопичувач внутрішнього типу. Виготовлений у компактному форм-факторі M.2, призначений для сучасних тонких систем. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір та полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Побудований на основі сучасної пам'яті MLC, яка демонструє високі швидкості запису та зчитування.
Фірмове програмне забезпечення Samsung Magician допоможе моніторити роботу компонента. Програма допоможе захистити дані, отримувати оновлення та контролювати стан сховища.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND 3D TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7450 Mb/s |
| Швидкість запису | 6900 Mb/s |
| Товщина | 8.2 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| (Збірка) Споживча потужність | 8.5 Вт |
| TBW | 600 |
| Габарити | 80 x 24.3 x 8.2 мм |
| Енергоспоживання | 8.5 Вт |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | 990 Pro |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 695 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00