Укр
Рус

Код товару: AR_2996668
Твердотільний накопичувач Kingston NV3 з інтерфейсом NVMe PCIe Gen 4.0 x4 — це надійне рішення для зберігання даних. Він забезпечує високі швидкості читання та запису, при цьому він споживає менше енергії, виділяє менше тепла та забезпечує більш швидке завантаження, що робить його ідеальним для користувачів, які цінують швидке реагування системи та швидкість доступу до даних, але користуються системами з обмеженим внутрішнім простором.
Накопичувач виконаний у компактному форм-факторі M.2 2280 з одностороннім монтажем елементів.
* Продуктивність нового накопичувача на PCIe 4.0 материнської плати. Швидкість може змінюватись в залежності від апаратного та програмного забезпечення, а також моделі використання.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 6000 Mb/s |
| Швидкість запису | 4000 Mb/s |
| Товщина | 2.3 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 320 |
| Вага | 7 г |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Колір | синій |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | NV3 |
| Тип поставки | ОЕМ, без упаковки |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 012 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00