Укр
Рус




Код товару: AR_2996616
Patriot P320 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe — SSD-накопичувач від відомого виробника, який дасть змогу збільшити продуктивність системи та вийти на новий рівень ефективності у роботі. Компактний формфактор M.2 призначений для легкого встановлення і підійде до будь-якого ПК або ноутбука, а низьке енергоспоживання допомагає продовжити час роботи від батареї ноутбука.
Модель P320 гарантовано покращує час запуску, завантаження та передачі даних порівняно з традиційними жорсткими дисками. Удосконалене вбудоване програмне забезпечення пропонує технологію теплового дроселювання та наскрізний захист шляху передачі даних, щоб забезпечити цілісність даних протягом усього терміну служби накопичувача.
Особливості:
- новітній контролер PCIe Gen3;
- 2280 M.2 PCIe Gen3 x 4, NVMe 1.3;
- технологія теплового дроселювання;
- підтримка TRIM commend.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3000 Mb/s |
| Швидкість запису | 2200 Mb/s |
| Товщина | 3.8 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 480 |
| Вага | 10 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Колір | чорний |
| Серія | P320 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 885 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00