Укр
Рус


Код товару: AR_2996877
Характеристики
Найкращий варіант для модернізації
Компанія TEAM випускає новий твердотільний накопичувач MP33. Він використовує високошвидкісний інтерфейс PCIe Gen3 x4 і відповідає стандарту NVMe 1.3. Завдяки своїй флешпам'яті цей твердотільний накопичувач є чудовим варіантом для істотного збільшення продуктивності системи. Користувачі ноутбуків і ПК можуть із легкістю собі його дозволити, що робить його найкращим вибором для модернізації.
Утричі швидше за SATA III
Максимальна швидкість читання твердотільного накопичувача MP33 становить 1600 МБ/с, що втричі вище від швидкості інтерфейсу SATA 6 Гбіт/с. Він дає змогу знизити затримки в роботі навіть у разі запущеної гри або завантаження програмного забезпечення, що забезпечує працівників за комп'ютером і геймерів максимальною продуктивністю в іграх і в редакторах відео/графіки без жодних зависань.
Комплексний механізм моніторингу та керування
Твердотільний накопичувач MP33 підтримує функціональні можливості S.M.A.R.T. і вбудований механізм керування з інтелектуальним алгоритмом, що пропонує функції, як-от автоматичне очищення пам'яті та TRIM, які дають змогу підвищити ефективність роботи, збільшити термін експлуатації та забезпечити максимальну продуктивність твердотільного накопичувача. Для підвищення точності та надійності передавання даних і продовження терміну експлуатації твердотільного накопичувача застосовується ефективна технологія вирівнювання зношування та функція кодів із виправленням помилок (ECC).
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 1600 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 6 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 688 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00