Укр
Рус


Код товару: AR_2996753
AST280X — це M.2 SATA SSD, що забезпечує ідеальний баланс між тонким дизайном і надійною продуктивністю. Його спеціально розроблено для користувачів, які хочуть оновити застарілі ноутбуки, підтримати освітні системи або зібрати бюджетні комерційні пристрої.
Завдяки ультратонкому форм-фактору M.2 та інтерфейсу SATA III 6.0 Гбіт/с, накопичувач забезпечує швидкість читання/запису до 520/500 МБ/с і підтримує обсяг до 2 ТБ. Вбудовані технології захисту даних, як-от вирівнювання зношування (Wear Leveling) та інтелектуальне управління блоками (Intelligent Block Management), підвищують стабільність і зносостійкість, роблячи цей SSD надійним вибором для широкого спектра щоденних обчислювальних задач.
Основні переваги:
Ультратонкий форм-фактор M.2, сумісний з інтерфейсом SATA III 6.0 Гбіт/с
Швидкість читання/запису до 520/500 МБ/с
Обсяги до 2 ТБ
Вбудовані механізми захисту даних, як-от Wear Leveling і Intelligent Block Management
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 520 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Товщина | 2.25 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 80 х 22 х 2.50 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 733 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00