Укр
Рус


Код товара: AR_2996753
AST280X — це M.2 SATA SSD, що забезпечує ідеальний баланс між тонким дизайном і надійною продуктивністю. Його спеціально розроблено для користувачів, які хочуть оновити застарілі ноутбуки, підтримати освітні системи або зібрати бюджетні комерційні пристрої.
Завдяки ультратонкому форм-фактору M.2 та інтерфейсу SATA III 6.0 Гбіт/с, накопичувач забезпечує швидкість читання/запису до 520/500 МБ/с і підтримує обсяг до 2 ТБ. Вбудовані технології захисту даних, як-от вирівнювання зношування (Wear Leveling) та інтелектуальне управління блоками (Intelligent Block Management), підвищують стабільність і зносостійкість, роблячи цей SSD надійним вибором для широкого спектра щоденних обчислювальних задач.
Основні переваги:
Ультратонкий форм-фактор M.2, сумісний з інтерфейсом SATA III 6.0 Гбіт/с
Швидкість читання/запису до 520/500 МБ/с
Обсяги до 2 ТБ
Вбудовані механізми захисту даних, як-от Wear Leveling і Intelligent Block Management
| Тип накопителя | внутренний |
| Объем памяти | 2 TB |
| Тип флеш-памяти | 3D NAND |
| Типоразмер М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Скорость чтения | 520 Mb/s |
| Скорость записи | 520 Mb/s |
| Толщина | 2.25 мм |
| Страна производитель | Тайвань |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Габариты | 80 х 22 х 2.50 мм |
| Гарантия | 3 года |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
13 733 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00