Укр
Рус

Код товару: AR_3002196
Накопичувач Acer FA100 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління і забезпечує в 10 більш високу швидкість роботи в порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, сверхотзивчівая багатозадачність і загальне прискорення системи.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3200 Mb/s |
| Швидкість запису | 2700 Mb/s |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Енергоспоживання | робоче: 3.8 Вт |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | FA100 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 427 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00