Укр
Рус








Код товару: AR_2996770
2 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 5000 Mb/s, Швидкість запису - 4200 Mb/s, 80 x 22 x 3.13 мм, сріблястий
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 5000 Mb/s |
| Швидкість запису | 4200 Mb/s |
| Товщина | 3.13 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 450 |
| Габарити | 80 x 22 x 3.13 мм |
| Колір | сріблястий |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
16 049 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00