Укр
Рус

Код товару: AR_3002199
HP FX900 Plus
Створений для забезпечення найвищої продуктивності
HP FX900 Plus оснащений 4-канальним контролером Gen4 x4 і підтримкою NVMe 1.4, завдяки чому швидкість послідовного читання/запису досягає 7100 МБ/с і 6300 МБ/с.
Швидкість послідовного читання/запису досягає 7100 МБ/с і 6300 МБ/с.
Завдяки стандартному інтерфейсу M.2 2280 накопичувач HP FX900 Plus широко сумісний з основними моделями ПК, ноутбуків та інших пристроїв.
Сумісний із ПК, ноутбуками та PS5
Це ідеальний комплект для гравців у кіберспорт, творців контенту та професійних дизайнерів, які шукають твердотільні накопичувачі PCIe 4.0 останнього покоління.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Швидкість запису | 6500 Mb/s |
| Товщина | 2.4 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 2400 |
| Вага | 10 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.4 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | FX900 Plus |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
28 163 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00