Укр
Рус







Код товару: AR_2996739
Серія - Crucial T705, 4 TB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, Швидкість читання - 14100 Mb/s, Швидкість запису - 12600 Mb/s, 80 х 22 х 2.38 мм
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Швидкість читання | 14100 Mb/s |
| Швидкість запису | 12600 Mb/s |
| Товщина | 2.38 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 2400 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.38 мм |
| Серія | Crucial T705 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
35 744 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00