Укр
Рус












Код товару: AR_2996768
4 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 5.0 x4, Швидкість читання - 14000 Mb/s, Швидкість запису - 13000 Mb/s, 80.5 x 24.2 x 11.2 мм, 30.5 г, сріблястий
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Швидкість читання | 14000 Mb/s |
| Швидкість запису | 13000 Mb/s |
| Товщина | 11.2 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 2960 |
| Вага | 30.5 г |
| Габарити | 80.5 x 24.2 x 11.2 мм |
| Колір | сріблястий |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
32 279 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00