Укр
Рус







Код товару: AR_2996633
Показники роботи SSD наступного покоління
Звільніть потужність Samsung 980 для комп'ютерних систем наступного покоління.
Переможне поєднання
Розробляючи цей SSD, Samsung прагнули задовольнити потреби затятих геймерів і технічно грамотних користувачів. Пристрій пропонує високу пропускну здатність і швидкість оброблення інформації для складних ігор, графіки, аналізу даних. Він може швидко запускати ігри, щоб ви більше грали та менше чекали.
Ефективний M.2 SSD
980 зроблений у компактному форм-факторі M.2 2280, тому його легко під'єднати до настільних комп'ютерів і ноутбуків для максимальної гнучкості дизайну. Накопичувач підходить для створення високопродуктивних комп'ютерних систем завдяки оптимізованій енергоефективності.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3bit MLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3100 Mb/s |
| Швидкість запису | 2600 Mb/s |
| Країна виробник | Південна Корея |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 8 г |
| Габарити | 80.15 x 22.15 x 2.38 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | 980 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 162 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00