Укр
Рус

Код товару: AR_3002975
Підніміть свою обчислювальну продуктивність на новий рівень з Transcend PCIe SSD 115S! Завдяки зручному інтерфейсу PCIe Gen 3x4 та тонкому розміру M.2 2280 твердотільний накопичувач PCIe SSD 115S стане ідеальним, швидким та найкращим другом для ваших настільних комп'ютерів, ноутбуків та ультрабуків!
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3200 Mb/s |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Товщина | 2.23 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 200 |
| Вага | 8 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.23 мм |
| Колір | зелений |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | 115S |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 569 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00