Укр
Рус







Код товару: AR_3002205
Найвища продуктивність
У LEGEND 900 використовується інтерфейс передавання даних PCIe Gen4 x4 нинішнього покоління, що відповідає стандарту NVMe 1.4. Він підтримує останні платформи Intel і AMD, забезпечуючи напрочуд високу продуктивність авторам, малознайомим зі стандартом PCIe 4.0.
Неперевершена швидкість
LEGEND 900 має швидкість послідовного читання/запису 7000/5400 МБ на секунду. Це в 4 рази вище в порівнянні зі стандартними твердотільними накопичувачами PCIe Gen3 і в 13 разів вище, ніж у твердотільних накопичувачів SATA. Пристрій має повну зворотну сумісність з наявними платформами PCIe 3.0. Накопичувач гарантує чудовий результат для виробництва продукції високого рівня, включно з моделюванням і візуалізацією об'єктів, створенням анімаційних фільмів і розробленням ігор!
Комфортне використання PS5
У LEGEND 900 використовується інтерфейс передавання даних PCIe 4.0; його можна встановити в PS5 як додатковий жорсткий диск для усунення неполадок, пов'язаних із дефіцитом пам'яті в PS5. LEGEND 900 не тільки ідеально входить у роз'єм для накопичувача на PS5, а й забезпечує плавність і безперебійність ігрового процесу під час відтворення шедеврів категорії "ААА".
Краще за найкраще
У LEGEND 900 використовується ефективний алгоритм кешування SLC і технологія буфера пам'яті хоста (HMB), а також механізм LDPC (код корекції з низькою щільністю перевірок на парність) для точного передавання даних і безпеки файлів.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 6200 Mb/s |
| Швидкість запису | 2300 Mb/s |
| Товщина | 3.35 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 500 |
| Вага | 10.6 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.35 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | LEGEND 900 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 545 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00