Укр
Рус




Код товару: AR_2996663
P300 — це нове покоління твердотільних накопичувачів PCIe покоління 3x4 NVMe компанії Patriot, що з'явилися на ринку й пропонують на 25% вищу швидкість передавання даних і кількість операцій введення-виведення, порівнюючи зі стандартними рішеннями PCIe 3x2. Компактний форм-фактор M.2 розроблений для легкого встановлення й годиться для будь-якого ПК або ноутбука, а його низьке енергоспоживання допомагає продовжити термін експлуатації акумулятора ноутбука. P300 гарантовано поліпшує час запуску, завантаження й передавання, порівнюючи з традиційними жорсткими дисками.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 1700 Mb/s |
| Швидкість запису | 1200 Mb/s |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.58 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 188 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00