Укр
Рус

Код товару: AR_2996857
Накопичувач SSD M.2 2280 Transcend
Ультракомпактний накопичувач M.2 SSD 830S від Transcend, який використовує інтерфейс SATA III 6 Гбіт / с і кеш DDR3 DRAM, добре підходить для задоволення високопродуктивних потреб і строгих обмежень за розміром пристроїв малого форм-фактора. За рахунок використання високоякісних мікросхем флеш-пам'яті і вдосконалених алгоритмів роботи прошивки, накопичувачі Transcend MTS830S забезпечують неперевершену надійність зберігання даних.
Основні особливості: компактний форм-фактор M.2 SATA (80 мм) для ультрапортативних систем. Флеш-пам'ять 3D NAND. Кеш DDR3 DRAM. Інтерфейс SATA III 6 Гбіт / с і технологія кешування SLC забезпечують максимальну швидкість передачі даних. Підтримка технологій RAID і LDPC-кодування (Low-Density Parity Check) гарантують цілісність даних.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 10 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.58 мм |
| Серія | 830S |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 206 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00