Укр
Рус


Код товару: AR_2996672
Характеристики
Transcend 230S
Твердотільні mSATA-накопичувачі Transcend 230S, обладнані інтерфейсом SATA III 6 Гбіт/с і високопродуктивним контролером, вирізняються високою продуктивністю, довгостроковою надійністю і оптимальною вартістю. Пристрої вироблені в компактному форм-факторі mSATA, вони увосьмеро менші, ніж стандартні 2.5-дюймові диски, та ідеально підходять для встановлення в ультрапортативні мобільні пристрої, як-от ультрабуки, планшетні ПК і тонкі сервери.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | mSATA |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 530 Mb/s |
| Швидкість запису | 400 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 140 |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 50.8 x 29.85 x 4.85 мм |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 275 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00