Укр
Рус



Код товару: AR_3003072
Серія - Nytro 5350M, 3.84 TB, 3D TLC NAND, U.3, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7400 Mb/s, Швидкість запису - 6900 Mb/s, 100.4 × 70.1 × 14.9 мм, сірий
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 3.84 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | U.3 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Швидкість запису | 6900 Mb/s |
| Товщина | 14.9 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 7000 |
| Габарити | 100.4 × 70.1 × 14.9 мм |
| Енергоспоживання | 20 Вт |
| Колір | сірий |
| Напрацювання на відмову | 2.5 млн.годин |
| Серія | Nytro 5350M |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
95 013 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00