Укр
Рус








Код товару: AR_3002817
SanDisk Extreme V2 E61 - зовнішній SSD накопичувач із великою ємністю та комплексом захисних технологій. Корпус міцний, водозахищений та стійкий до пошкоджень, що запобігає втраті та пошкодженню інформації. Навіть в найбільш екстремальних умовах, накопичувач буде захищати записані на нього дані, дозволяючи завжди тримати їх під рукою.
Габарити пристрою достатньо компактні, для зручного переносу та зчіплення передбачений отвір на корпусі. Підтримка швидкісного інтерфейсу дозволить витрачати на обмін даними мінімальну кількість часу та зусиль, тому SanDisk Extreme V2 вибір активних людей, яким важлива власна мобільність.
Допоможе заощадити час на роботу з інформацією, адже підключається через швидкісний інтерфейс USB Type-C.
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Товщина | 9 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 79 г |
| Габарити | 100.5 х 52.4 х 8.95 мм |
| Серія | Extreme V2 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 894 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00