Укр
Рус







Код товару: AR_3003013
Серія - SD810, 4 TB, portable, USB 3.2, Швидкість читання - 2000 Mb/s, Швидкість запису - 2000 Mb/s, 72.7 x 44 x 12.24 мм, 41.7 г, чорний
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Товщина | 12.24 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 41.7 г |
| Габарити | 72.7 x 44 x 12.24 мм |
| Колір | чорний |
| Серія | SD810 |
| Тип поставки | BOX |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
27 338 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00