Укр
Рус








Код товару: AR_3002977
Серія - P900, 3D TLC NAND, portable, USB Type-C, 71 x 52 x 8.6 мм, 50 г, чорний
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Товщина | 8.6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 1200 |
| Вага | 50 г |
| Габарити | 71 x 52 x 8.6 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.0 млн. годин |
| Серія | P900 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 522 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00