Укр
Рус

Код товару: AR_3017149
Багатоцільова насадка для сухого збирання делікатних та рифлених поверхонь.
Спеціальна конструкція насадки дозволяє фіксувати щітку у двох положеннях, що спрощує чищення горизонтальних та вертикальних поверхонь.
Насадкою-пензликом легко можна почистити книги, ліпнину, плінтуса, багети, дитячі іграшки, декоративні елементи тощо.
Насадка має м'яку щітку, якою легко почистити такі делікатні поверхні як оргтехніка та клавіатура.
Підходить до всіх моделей пилососів THOMAS із системою всмоктування діаметром 32 мм.
| Тип насадки | щітка |
| Сумісність з брендом | Thomas |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.05 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 175 х 110 х 110 мм |
| Колір | сірий |
| Комплектація | щітка - 1 шт |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | для чищення м'яких меблів, для чищення іграшок та м'яких меблів, одягу |
| Сумісність з моделями | діаметр - 32 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
387 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00